Sad nebo sad???

1. května 2011 v 14:46 | carolin-e |  Já a realita
Jak protivné. Už to na mě zase leze... Zpověď

Chci zpátky pod ten strom jménem kaštan. Lehnout si na tu lavičku, pozorovat listí, dýchat ten čerstvý vzduch a nechat se hladit po vlasech....Hmmm.......Lákavé, že ano?
Jsem totálně potopena, nevím co mám dělat...(zkus žít) Chvíli bych svět fackovala, pak jej zas milovala... To budou ty hormony...Období jak pojď na mě z boku. Měla jsem jít včera na největší pouť v okolí. Chytla mě migréna. Tak jsem celý podvečer a večer prospala na gauči, jen občas zvedla hlavu a podívala se na televizi. Kdyby aspoň to zaplivané počasí bylo lepší. Na náladě to opravdu nepřidá, nejlepší se zavrtat do peřin a brečet. Čekají nás agillity za chvíli, tak těžko říct, co z toho bude.
Jinak, dneska je 1.května. Prej ,,svátek zamilovaných" (Valentýn nás prudí) byla jsem políbena v parku, za přítomnosti třech dětsek, dvou psů a hrdličky, která nám do toho všeho vrkala. (Všimnul sis můj milý?)
A tímto končím, docela smysluplný článek jak na to koukám. To já jen své vnitřní pocity potřebuju svěřit svému internetovému deníčku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne | Web | 1. května 2011 v 17:22 | Reagovat

Z toho, co čtu, tak žiješ. To já bych spíš mohla mluvit, že nežiju, že jen čtu a píšu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama