Zase fajne vtipy (smisek.cz)

18. července 2008 v 18:00 | carolin-e |  Něco na zasmátí : )
Přijde králíček do obchodu a ptá se: "Dobrý den. Máte sto mrkví?" Prodavačka: "Nemáme." "Nevadí, přijdu zítra." Druhý den se králíček ptá znovu: "Máte sto mrkví?" Prodavačka: "Nemáme králíčku, přijď zítra." Prodavačka je dobrá žena a mrkve objedná. Třetí den tedy, když přijde králíčekdo obchodu a ptá se: "Máte sto mrkví?", dostane kladnou odpověď. Králíček na to: "To je ale hromada, co?"
Přijde žába k fotografovi a říká: Pane fotograf, já mám takový problém. Mám na všech fotkách otevřenou pusu." Fotograf odpoví: "Tak dobrá. Až řeknu teď, řeknete džem." Fotograf: "Teď!" Žába zakřičí: "Marmeláda!"
"Představ si, že ta moje slepice snesla hranaté vejce." "A co říkala?" "Au!"

Jede blondýnka a nabourá do stromu a říká: "Au, au." Po chvíli pokračuje: "Promiň, promiň stromečku, ale já troubila."
Jdou dva koktaví vojáci a němci bombardují a tak jeden z nich vykřikne: "Bbbbachch ššštuka!" A lísknou sebou o zem další nálet. Znovu se to opakuje až jednou jeden říká: "Bbbachch šššš." Druhej sebou práskne o zem. První jej zvedne a říká: "Viviviš já chchtěl řiříct šššlápnešš do hohovna."
A na závěr jeden můj: Ptá se policajt druhého ,,Podívej se prosím tě jestli nám bliká na střeše majáček" a druhý na to: ,, Bliká,nebliká,bliká,nebliká,bliká,nebliká"
Víte proč lezou policajti do rohu, když je zima??? Protože je tam 90 stupňů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel or Devil | Web | 31. října 2008 v 22:16 | Reagovat

vojáci jsou úzasný...a ty policajti hned po nich to samý;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama