Jiné kafe (smisek.cz)

11. července 2008 v 14:06 | carolin-e |  Něco na zasmátí : )
Když hlemýžď přelézal silnici, přejela ho želva. Jakmile se v nemocnici probral, ptali se ho, jak se to stalo. "Ale, všechno se seběhlo tak rychle!" odpověděl

Konečně se podařilo sestře probudit posledního pacienta v čekárně. "Tak copak vám chybí?" zeptala se soucitně. "Já prosím, trpím nespavostí."

Manželé se pohádají. Manžel má ráno důležitou schůzku a tak napíše vzkaz "Andulko vzbuď mě ráno v 6 h." Vzkaz dá na stůl do kuchyně. Ráno se probudí, venku sluníčko. Příjde do kuchyně a na stole leží vzkaz "Franto vstávej je 6 h."
"Můj manžel má velice důležité místo!" chlubí se paní na pavlači sousedce. "Má pod sebou dva tisíce lidí?" "Neříkejte! A co vlastně dělá?" "Kosí trávu na hřbitově!"
Jedou atomoví fyzici vlakem, a vtom jeden řekne: "3." A všichni se začnou řehtat. Pak se uklidní, a jiný řekne: "5." A zase se všichni složí smíchy. Vzápětí další řekne: "11." A vypadá to že smíchy prasknou. Pánovi co sedí naproti je to divné, tak se jich ptá: "Prosím vás, čemu se to smějete?" "No my známe některé vtipy tak dobře, že jsme si je očíslovali, a už je nevykládáme celé, řekneme jen číslo vtipu a to stačí." "Aha, a můžu si to taky zkusit?" "Jasně." Tak pán se nadechne a povídá: "14." Nic, ani úsměv. Tak si řekne, ten asi nebyl dobrý, zkusíme jiný: "9." Zase nic, koukají se ne něj divně. Tak vsadí na tutovku a povídá: "3." Kamenné ksichty. Tak se ptá: "Vždyť jsem nakonec říkal i vtip který se vám předtím líbil, proč jste se nesmáli?" "No když vy to neumíte tak podat!"
Hádají se tři chlapi, kdo z nich je nejlenivější. První říká: "Já jsem jednou vyhrál v loterii milión, ale byl jsem líný výhru vyzvednout." Druhý: "To nic není. Já jsem jednou celý léto nepil pivo, protože jsem byl líný pro něj dojít do ledničky." Třetí: "To já jednou celý film proplakal." "Proč?" "No, když jsem si sedal, tak jsem si přiskříp koule, ale byl jsem líný se zvednout."
"Žán, podej mi to piáno. Mám na něm doutník."
sedí si takhle kráva na větvi a najednou k ní přiletí prase a ptá se: "Kolik je hodin?" Kráva vytáhne teploměr a tvrdí, že je úterý. Prase na to: "To nevadí já stejně fandim Spartě!"
Prodám včely. Zn.: I jednotlivě!
To je sranda že????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anne | E-mail | Web | 11. července 2008 v 18:09 | Reagovat

:D:D:D

2 Fleur | Web | 12. července 2008 v 16:32 | Reagovat

:D:D:D zase jsem si poprskala monitor :o)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama