Koně, fotbalisti, záhadný děda, zbojníci a koupelna

23. června 2008 v 18:53 | carolin-e |  Sny
Šílený název, že? Já vím. Je to pár týdnů co se mi tendle sen zdál..... A je taky pěkně dlouhý.

Ani nevím proč jela jsem na koni.( že by proto, že jsem ten den na nich opravdu byla?) jezdila jsem a bylo tam moc lidí. Všichni rozestavění kolem jízdárny a čuměli na mě jak jezdím. Většinu z lidí jsem ani neznala. Pobídla jsem koně do cvalu a pomalu cválala kolem. Najednou uslyším praskání kol od asvaltu. K jízdárně přijelo hasičské auto. No nevím co to tam dělalo, nikde nehořelo. Otevřely se dveře a z červeného autíčka vyskákaly dvě mužstva fotbalistů. jedni ve žlutých dresech a druzí v zelených. No potěš. A věřte nebo ne, mezi nima byl Martin Dejdar.
Zeptala jsem se trenérky, jestli mě pustí krokovat, někam do terénu. Přikývla. A abych pravdu řekla, byla jsem ráda, že můžu vypadnout. Jela jsem na protější kopec. Začínaly se stahovat mraky a hřmělo. Měla jsem strach. Kdybych nekrokovala, asi bych pobídla koně do cvalu a uháněla do stáje. Nahoře na kopci byl transformátor. Uněj jsem se otáčela když mě chytlo divné tušení, že se něco stane. Děs. Z ničeho nic mě něco popadlo za bundu a vyzvedlo do vzduchu. Lekla jsem se. Cože??? Měla jsem děsný strach. Byla jsem v pěkné výšce a nechtělo se mi spadnout a něco si zlomit. Měla jsem ovšem zbytečné obavy. To něco, mě pěkně položilo na zem a zmizelo. Teď jsem stála uprostřed, pro mě neznámého, lesa. Rozhlížela jsem se. Nikde nic, jen občas zakřupala větvička pod mojíma nohama. Když vtom se zpoza stromu objevil Robin Hood. (nekecám fakt on!) Postavil se mi do cesty a ruce založil naprsou. Když po chvíli přiskočili i jeho kamarádi, udělali to samé. Založili ruce, stoupli mi do cesty a já na ně zírala, oni na mě zírali. Ale to nebylo všechno. Naše vzájemné prohlížení, vyrušil nějaký starý děda. Vylezl ze křoví, celý otrhaný a špinavý. Měl čistě bílé vousy a vlasy. Vypadal jako dědeček z pohádky. Natáhnul ruku a ukázal na druhou stranu lesa.( kupodivu nebyl ten les moc velký). Z krýše ve starém dubu, teda doufám, že to byl dub, vylezl můj otec, mamka a sestra. Co ti tady dělají??? Děda mě probral z otázek a řekl,, Rychle se schovejme" To se mu řekne schovejme, ale kam??? Znovu ukázal prstem a kousek od nás se objevil nějaký vchod. všichni jsme tam vlezli. Zbojníci, děda, mí rodiče a já. Hádejte kam jsme vešli. Do naší koupelny!!! A ta je docela malá. Čuměla jsem, že jsme se tam vůbec vešli. Ale jo, vešli. Otočila jsem se na dědu a zeptala se ho, proč jsme tady? Řekl jen ,,dívej se" Otočila jsem se tam kde měly být dveře a místo nich tam nebylo nic. Viděla jsem to místo, kdy jsme před chvíli všichni stáli. Přihnali se nějací vojáci, vypadali jako ti ze středověku. Chvíli tam tak stáli a rozhlíželi se. občas se dívali směrem, kde my byli ukrytí, ale neviděli nás, jelikož za chvíli odjeli.
kůň- byla jsem ten den na jízdárně
fotbalisti- jooo možná proto, že jsme ještě pořád byli na šampionátu.
Martin Dejdar- to se mě lidičky neptejte
vznášela jsem se- chtěla bych umět lítat
dědeček- jsou skoro v každé pohádce ne? Možná, že i ten sen byl pohádka.
zbojníci- koukám na Robina Hooda a mám to moc ráda
koupelna- taky nevím
vojáci- mám středověk ráda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

BLIK

CVAK

Komentáře

1 anne | E-mail | Web | 23. června 2008 v 19:45 | Reagovat

Robin Hood? pche, já jsem se ve snu setkala s Voldíkem a co by tam Voldy dělal jiného než mě zabít:) a řekla už jsem, že jsem vypadala jako Harry:D ale nezabil mě, pořád jsme akorát chodili dokola a mířili na sebe hůlkami. No a co se divit, když je někdo tak ťaplý a pověsí si plakát s Voldym nad postel, že?

2 carolin-e | Web | 23. června 2008 v 20:08 | Reagovat

heh!!!!!! to jsi celá ty!!!!!!

3 Fleur | Web | 24. června 2008 v 14:16 | Reagovat

no jo všicni máme praštěný sny :D:D

tendle byl zajímavej ...

4 lordy voldy | 10. prosince 2008 v 16:49 | Reagovat

anne: Tak ty jsi byla ta divná ženská v tom mém snu! Že mě to hned nenapadlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama